Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży świadczenia usług brukarskich co stanowi bardzo ważną cechę przy tworzeniu i wykonywaniu projektów.

Gwarancja jakości

Nasza firma zapewnia wysoką jakość wykonanych przez nas usług, a to za sprawą doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy je wykonują.

Atrakcyjne ceny

Dbamy o to, aby nasza oferta była jak najlepsza dlatego oprócz wysokiej jakości naszych usług, stosujemy również bardzo niskie i atrakcyjne ceny.
Projekt strony:
Tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych oraz pozycjonowanie stron internetowych Studio Interbit

Zakres prac

Usługi ziemne
Nasza firma zajmuje się świadczeniem wszelkiego rodzaju usług ziemnych takich jak: budowa nasypu, ko...
Wynajem koparki
Nasza firma oferuje również możliwość najmu koparko ładowarki, którą możesz wykorzystać do przeróżny...
Układanie kostki
Nasza firma Tech-Bruk zajmuje się przede wszystkim układaniem kostki brukowej. Wykonujemy własne pro...

Nasza oferta

Wzory z kostki brukowej

Witaj na stronie firmy Tech-Bruk. W naszej ofercie znajdziesz usługi ziemne wszelkiego rodzaju takie jak: układanie kostki brukowej (place, parkingi, ogrody, tarasy, ścieżki, wjazdy, schody, chodniki, wzory oraz inne projekty lub pomysły klienta), budowa nasypów, kopanie rowów, kruszenie betonu, niwelacja terenu, odgruzowanie terenu, przekopy, podkopy, roboty koparko ładowarką, a także inne zlecenia zaproponowane przez Klienta. Oprócz tego nasza firma oferuje możliwość wynajmu koparko-ładowarki - jest to oferta skierowana zarówno do dużych firm jak i mniejszych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych.

Usługi wykonywane przez naszą firmę są bardzo wysokiej jakości, a to za sprawą doświadczonych, profesjonalnych pracowników. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość oraz zadowolenie Klienta, dlatego dbamy o solidność i profesjonalizm wykonywanych przez nas prac przy zastosowaniu wyjątkowo niskich cen. Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe projekty dostarczone przez Ciebie.

W nasze ofercie znajdziesz:

  • układanie kostki brukowej (tarasy, ścieżki, wjazdy, schody, place, parkingi, wzory, chodniki, ogrody i inne pomysły);
  • usługi ziemne (kopanie rowów, podkopy, wykopy, odgruzowanie terenu, niwelacja terenu, kruszenie betonu, budowa nasypów, przekopy, roboty koparko-ładowarką oraz inne zlecenia od Klientów);
  • wynajem koparko-ładowarki (nowoczesny, niezawodny sprzęt do wykonywania robót ziemnych);

Jeśli masz do nas jakieś pytania w sprawie naszej oferty czy współpracy zachęcamy do kontaktu pod nr tel 608-574-754 oraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Chodzieży przy ul. M. Konopnickiej 19/1.