Projekt strony:
Tworzenie stron internetowych, sklepów internetowych oraz pozycjonowanie stron internetowych Studio Interbit

Zakres prac

Usługi ziemne
Nasza firma zajmuje się świadczeniem wszelkiego rodzaju usług ziemnych takich jak: budowa nasypu, ko...
Wynajem koparki
Nasza firma oferuje również możliwość najmu koparko ładowarki, którą możesz wykorzystać do przeróżny...
Układanie kostki
Nasza firma Tech-Bruk zajmuje się przede wszystkim układaniem kostki brukowej. Wykonujemy własne pro...
oferta

Nasza firma Tech-Bruk zajmuje się przede wszystkim układaniem kostki brukowej. Wykonujemy własne projekty, ale również projekty i pomysły dostarczone przez Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej, więc możesz być pewny(a) że nasze usługi będą bardzo wysokiej jakości i zostaną wykonane w pełni profesjonalnie. Oferujemy układanie kostki brukowej według różnych wzorów i projektów i to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wykonujemy prace z kostki brukowej takie jak: tarasy, place, ścieżki, wjazdy, chodniki, ogrody, parkingi, wzory, schody, a także inne projekty i pomysły które dostarczy nam Klient. Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej siedziby w Chodzieży przy ul. M. Konopnickiej 19/1 bądź zachęcamy do kontaktu z nami na nr 608-574-754.

Nasza firma oferuje również możliwość najmu koparko ładowarki, którą możesz wykorzystać do przeróżnych robót ziemnych. Nasza koparko ładowarka jest w pełni sprawna i nowoczesna. Nasza usługi skierowane są do zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i odbiorców indywidualnych. Nasze maszyny sprawują się w każdych warunkach, nawet na wilgotnych, podmokłych terenach.

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientem, dbamy o to aby nasz Klient był zadowolony, dlatego oferujemy bardzo niskie ceny oraz profesjonalne usługi. W celu uzyskania więcej informacji zadzwoń do nas pod nr 608-574-745 lub odwiedź naszą siedzibę w Chodzieży przy ul. M. Konopnickiej 19/1.

Nasza firma zajmuje się świadczeniem wszelkiego rodzaju usług ziemnych takich jak: budowa nasypu, kopanie rowów, kruszenie betonu, niwelacja terenu, odgruzowanie terenu, przekopy, podkopy, roboty koparko-ładowarką, układanie kostki brukowej i inne prace ziemne zlecone przez Klienta. Nasza firma Tech-Bruk zawsze dba o to, aby Klient był zadowolony z naszych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była wykonana w pełni profesjonalnie i zadowoliła zleceniodawcę. Oprócz wykonywania robót ziemnych nasza firma oferuje także wynajem koparko-ładowarki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług ziemnych, dlatego możesz być pewny co do wysokiej jakości naszych usług. Nasze usługi oferowane są w bardzo niskich cenach atrakcyjnych dla Klienta. Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy Cię do kontaktu z nami pod nr tel 608-574-754 lub odwiedzenia naszej siedziby w Chodzieży przy ul. M. Konopnickiej 19/1. Zapraszamy!